O nas

Home » O nas

W Polsce marka DIBO jest reprezentowana przez firmę Agro-Trade.

Agro-Trade to polska firma założona w 1992 roku. Jesteśmy dystrybutorem produktów do szeroko pojętej bioasekuracji. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty do mycia i dezynfekcji, profesjonalny sprzęt: myjki wysokociśnieniowe i zamgławiacze, insektycydy, trutki gryzoniobójcze oraz sprzęt BHP. W portfolio Agro-Trade dostępne są produkty znanych i szanowanych producentów europejskich takich jak EWABO, VEBI, MESTO.

Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych myjek marki DIBO.
W naszej ofercie znajdą Państwo popularne na rynku polskim modele z możliwością dopasowania do Państwa indywidualnych potrzeb poprzez uzupełnienie o odpowiednie akcesoria. Wymagającym klientom zapewniamy dostępność pozostałych modeli na specjalne, indywidualne zamówienie.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zapewniając pełną dostępność części zamiennych i akcesoriów.

Wieloletnia tradycja i doświadczenie są cenne dla nas, dla naszych pracowników, a także dla klientów i partnerów. Nasz zespół, to wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy oprócz sprzedaży służą pomocą oraz profesjonalnym doradztwem.

Kompleksowość naszej oferty jest zdecydowanym atutem. Oferujemy również szereg preparatów do mycia i dezynfekcji, które są przystosowane do łatwej aplikacji za pomocą myjek.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i dopasowujemy się do oczekiwań naszych klientów.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ